ELEGANCKIE RECEPTURY

Nasza miłość do prostych i skutecznych rozwiązań przerodziła się w ponadczasową pielęgnację, którą pokochasz Ty i Twoja skóra. Cremini™ to gwarancja młodej i zdrowej skóry na długie lata!

PONADCZASOWE SKŁADNIKI

Naszym celem jest tworzenie najwyższej jakości produktów z klasycznych ponadczasowych składników, które mają dermatologicznie potwierdzoną skuteczność. 

LUKSUSOWE WYKOŃCZENIE

Mówimy stop modnym na chwilę składnikom i długim INCI. Chcemy zapewnić skórze tylko to co najzdrowsze i najpotrzebniejsze. Nie komplikujemy – upraszczamy.

Pozostając wierni naszej filozofii minimalizmu, nasze receptury zawierają wyłącznie  pełnowartościowe składniki, które są znane od wieków dzięki swojej sprawdzonej i wysokiej skuteczności. Każdy składnik przechodzi przez surowy proces selekcji, tak żeby móc zaproponować Tobie tylko to co najzdrowsze i najbardziej drogocenne. Wierzymy w to, że lepiej upraszczać niż komplikować – dlatego odmawiamy stosowania składników, które są niezdrowe dla Twojej skóry. W naszych składach znajdziesz najwyższej jakości witaminy, kwasy medyczne i oleje witaminowe, których skuteczność jest potwierdzona setkami badań naukowych. Zaufaj nauce, zaufaj Cremini!

Bądź na bieżąco

Dodaj swój adres e-mail do naszego newslettera. Bądź na bieżąco z promocjami i otrzymaj na start prezent od Cremini

Social media

logo

Empire SPA
ul. Przykładowa 10/15
20-802 Wolkowice
NIP 71234203353
REGON 3891984230

Wszystkie prawa zastrzeżone dla EMPIRIA S.C.

Handcrafted by Spectar